Наступного тижня можливе рішення щодо повного та всеосяжного припинення вогню, - NYP
Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність заморозити бойові дії за нинішньою лінією
Міністр оборони України сказав американським офіційним особам, що Київ «на 90%» підтримує мирний план президента Трампа, представлений в Парижі цього тижня держсекретарем Марко Рубіо та двома спеціальними представниками, спрямованими на припинення вторгнення Росії. Про це сказав високопоставлений чиновник адміністрації NYP.
Питання в тому, чи приєднається Москва, яка зриває спроби Трампа досягти повного припинення вогню та мирної угоди.
"Наступного тижня в Лондоні ми хочемо прийняти рішення щодо повного та всеосяжного припинення вогню. Намір полягає в тому, щоб провести обговорення з росіянами." — сказав чиновник.
Водночас, Трамп готовий піти з перемовин, поклавши відповідальність за конфлікт на європейських союзників Америки.
Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність заморозити бойові дії за нинішньою лінією, згідно з якою Росія окупувала близько 20% території України.
Міністр оборони Рустем Умеров і його колеги розглянуть свої застереження щодо мирного плану, більшість з яких стосується того місця, де будуть проведені лінії припинення вогню, яке заморозить бойові дії.
varta1.com.ua: Новини
Трамп може відмовитися від посередництва між Україною та РФ
Коментарі Рубіо відображають зростання розчарування в Білому домі через небажання Росії припинити війну
Військовий підтвердив нагородження перед ударом у Сумах, - Washington Post
Проведення заходу в Сумах він вважав непотрібним і безвідповідальним,
Суд виправдав фахівця зі зброї, який безкоштовно допомагав військовим
Сд звернеться до президента України з пропозицією нагородити чоловіка орденом “За заслуги”
Найкоментованіше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
- Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
Найчитаніше
- СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
- Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
- У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
- Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
- Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
Коментарі