НАТО вперше проведе навчання в Балтійському морі з відбиття атак росії

Масштабні військово-морські навчання країн НАТО

У Балтійському морі відбудуться великі військово-морські навчання країн НАТО і партнерів за участю близько 30 кораблів і понад 3000 західних військовослужбовців, які вперше відпрацюють реагування на можливий напад Росії. Про це повідомляє Reuters.

«Ми посилаємо Росії чіткий сигнал про пильність. Надійне стримування повинно включати в себе здатність атакувати» - сказав глава ВМС Німеччини Ян Крістіан Каак

Відзначається, що в двотижневих навчаннях «Північне узбережжя», які почнуться 9 вересня, візьмуть участь війська з усіх країн НАТО, розташованих на Балтійському морі, а також зі Швеції, яка незабаром стане її членом, і з небалтійських союзників — США, Канади, Нідерландів, Бельгії та Франції. Вони будуть відпрацьовувати десантні операції і удари з моря на сушу.

Нагадаємо, раніше Буданов зазначив, що Україна звільнить Крим «комбінованим шляхом».

Ще одним напрямком навчань буде забезпечення безпеки морських шляхів через Балтійське море в разі блокування Сувалкського коридору.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський