Нацбанк прогнозує підвищення тарифів на електроенергію

Основним чинником для таких змін залишається потреба у фінансуванні ремонтних робіт та підтримці стійкості енергосистеми

Національний банк України прогнозує, що після закінчення опалювального сезону тарифи на електроенергію можуть подорожчати через потребу відновлювати енергетичну інфраструктуру. Про це йдеться у звіті НБУ.

НБУ припускає, що до кінця лютого в Україні не змінюватимуть чинні тарифи на електроенергію, газ, опалення та постачання гарячої води.

"Водночас з огляду на зростання потреб у фінансуванні відновлення енергосистеми після масованих обстрілів зросла ймовірність подальшого поступового та поетапного приведення частини з цих тарифів до їх економічно обґрунтованих рівнів", – йдеться у звіті.

Основним чинником для таких змін залишається потреба у фінансуванні ремонтних робіт та підтримці стійкості енергосистеми.

Нацбанк уточнив, що не має інформації про ймовірні рішення стосовно тарифів та не бере участі у формуванні тарифної політики.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

КТ
Кому таке треба?

Нацбанк не прогнозує зменшення собі зарплат? Чи їм росіяни платять?

Читайте також