Національна поліція розшукує двох зниклих дівчат 9-ти та 11-років (ФОТО)
ОНОВЛЕННЯ: дітей знайдено. Подробиці ТУТ
Поліцейські Миколаївщини встановлюють місцезнаходження двох сестер, Фройчак Тетяни та Надії 9-ти і 11-років, які, о 19:00 год, пішли з дому та досі не повернулись. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.
Прикмети: зріст 110–120 см, волосся світло-русяве. Одна з дівчат міцної статури, друга — худорлявої.
Можуть бути одягнені у сіру та червону куртки.
Правоохоронці звертаються із проханням до громадян, які можуть допомогти встановити місцезнаходження дітей або надати іншу корисну інформацію, повідомити до Баштанського РВП ГУНП в Миколаївській області за адресою: м. Баштанка, вул. Семена Бойченка, 5, тел.(05158) 2-71-56, (0512) 53-13-08, 102.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Тривають пошуки жительки Львівщини, яка загадково зникла у 18-річному віці
18-річна Надія Савчук 13 квітня 2013 року пішла в гості до подруги, яка живе через дорогу і з того часу дівчину ніхто не бачив
Поліція просить допомогти розшукати неповнолітню вихованку Долинського центру «Теплий дім»
ОНОВЛЕНО: Неповнолітню дівчинку розшукано, з нею все гаразд
Поліція розшукує неповнолітню дівчину з Прикарпаття, яка може перебувати поза межами Івано-Франківської області
ОНОВЛЕННЯ: розшук припинено - неповнолітню розшукано, з нею все гаразд
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі