Національний банк попередив про фішингову кампанію

Війна

Сьогодні зафіксували шахрайську кампанію з розсилання листів зі шкідливими вкладеннями, що імітують офіційний лист від НБУ

Національний банк України зафіксував фішингову кампанію у якій людям розсилають листи нібито від імені установи, які містять шкідливе програмне забезпечення. Про це повідомила пресслужба НБУ.

"Сьогодні зафіксували шахрайську кампанію з розсилання листів зі шкідливими вкладеннями, що імітують офіційний лист від НБУ. Зловмисники надсилають листи з різних електронних адрес, нібито від імені Національного банку України. Оформлення листа нагадує дизайн сторінки офіційного сайту НБУ", – йдеться в матеріалі.

Шахраї спонукають у тексті листа перейти за посиланням та завантажити архів із переліком документів. Проте архів містить шкідливе програмне забезпечення для віддаленого доступу до  комп’ютера адресата.

"Не переходьте за доданими посиланнями та не завантажуйте жодних файлів!" – повідомили у НБУ.

Нацбанк додав, що його працівники для електронних листувань використовують тільки офіційну корпоративну пошту з доменом @bank.gov.ua.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Києві на місці колишнього пам'ятника Леніну встановлять пам'ятник Мазепі
  2. У понеділок Львівщина попрощається з воїном, який загинув на Курщині
  3. Львівщина попрощалася з молодим Героєм, який пішов на фронт після загибелі брата
  4. У Львові проінспектували роботу охолоджувальних систем у 63 автобусах
  5. Росія готує наступ на півночі, - Сирський

Найчитаніше

  1. Біля Львова у ДТП загинула 24-річна водійка
  2. У Львівській області чоловік загинув через зарядний пристрій від мобільного телефону
  3. Поліція встановлює обставини смертельної ДТП біля Львова
  4. Якою буде погода у Львові та області завтра, 1 липня
  5. На щиті повертається загиблий Герой зі Львівщини Андрій Комар