Нацполіція встановила двох офіцерів рф, які вбили мешканця Бучі у 2022 році
Національна поліція України висунула підозри двом російським офіцерам, обвинуваченим у вбивстві мирного жителя Бучі
Слідчі Національної поліції України висунули підозри двом російським офіцерам, обвинуваченим у вбивстві мирного жителя в Бучі через його проукраїнську позицію під час окупації Київської області у 2022 році.
За інформацією Національної поліції України в Telegram-каналі, чоловік із Бучі вирушив із сусідами на місцевий цвинтар, щоб вшанувати пам'ять матері одного з друзів у річницю її смерті. Російські військові помітили його та почали переслідувати.
Згодом російські військові разом із командиром взводу увірвалися до будинку жителя Бучі. Командир взводу вивів одного з чоловіків до сусідньої лісосмуги та застрелив його.
Слідство встановило, що причетними до злочину є заступник командира роти та командир взводу першої батальйонно-тактичної групи 234-го десантно-штурмового полку 76-ї дивізії російських військ.
Нагадаємо, що 27 лютого російські війська увійшли в Бучу. За 33 дні окупації в Бучанському районі було скоєно понад 9 тисяч військових злочинів і вбито понад 1400 цивільних, зокрема 37 дітей.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі