Нацрада оголосила попередження «ZIK» та «Шлях-FM»
На підставі виявлених порушень у діяльності ліцензіатів — ТОВ-ТРК «МІСТ ТБ», м. Львів (логотип «ZIK»), та КП «Телерадіокомпанія «Бурштиновий шлях» Володимирецької районної ради Рівненської області, Маневицької районної ради Волинської області та Кузнецовської міської ради Рівненської області, смт Володимирець Рівненської обл. (позивні «Шлях-FM») — 14 листопада Національна рада вирішила застосувати до них санкцію «оголошення попередження». Про це повідомляє Національної ради з питань телебачення і радіомовлення України.
Національна рада з’ясувала, що 27 серпня 2019 року телеканал «ZIK» не здійснював супутникового мовлення за технічними параметрами, вказаними у його ліцензії. Так само, 15 жовтня 2019 року, у відрізки часу з 05:00 до 07:00 год. та із 17:00 до 19:00 год. на частоті 101,1 МГц в смт Володимирець не зафіксовано мовлення радіостанції «Шлях-FM». Відповідне недотримання умов ліцензії є ознакою порушення вимог частини сьомої статті 27 та пункту а) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
Керуючись нормами чинного законодавства Національна рада оголосила обом мовника попередження, а також зобов’язала їх впродовж місяця усунути порушення.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Європейські партнери зробили заяву про реальні плани Путіна на Україну
РФ прагне досягти на переговорах того, чого не змогла на полі бою
ЄС виділить Україні 80 млн євро з прибутків від заморожених російських активів
Єврокомісія розробила план підтримки енергетичної системи України на зиму 2026-2027 років
Україна втрачає час на підготовку до зими через заблокований кредит від ЄС
Підготовка до наступного опалювального сезону мала розпочатися в березні
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі