На Волині водій автомобіля скоїв смертельну ДТП та залишив місце пригоди
Триває слідство під час якого з’ясують усі причини та обставини автопригоди
На Волині 65-річний водій, керуючи автомобілем FORD TRANSIT по вулиці Героїв Майдану, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на 48-річну пішохідку, яка рухалася в попутному напрямку. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Волинській області.
Подія трапилася 27 грудня ввечері, близько 19:00 години у селі Гораймівка. Зазначається, що жінка від отриманих травм померла на місці. Водій втік з місця пригоди. Співробітники сектору кримінальної поліції оперативно розшукали водія. Встановлено, що водій перебував за кермом тверезий.
Слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинили смерть потерпілого) та ч.1 ст. 135 (Залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України.
Водія затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення йому підозри та обрання запобіжного заходу.
Раніше повідомляли: у Львівській області у ДТП постраждав велосипедист
Триває слідство під час якого з’ясують усі причини та обставини автопригоди.
varta1.com.ua: Новини
До України йде похолодання з Арктики
В Україну вихідними завітає нова свіжа повітряна маса арктичного походження
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі