Навального вбили отрутою жаби, - The Insider
Кілька незалежних лабораторій проаналізували зразки та зафіксували наявність епібатидину
У біоматеріалах російського опозиційного політика Олексія Навального виявили надтоксичну речовину епібатидин. Про це пише The Insider.
Це підтвердили лабораторії у п’яти європейських країнах – Великій Британії, Швеції, Франції, Німеччині та Нідерландах.
Кілька незалежних лабораторій проаналізували зразки та зафіксували наявність епібатидину – токсину, який міститься у шкірі американської жаби-древолази та вважається надзвичайно небезпечним.
Представники п’яти держав планують виступити зі спільною заявою під час Мюнхенської конференції з безпеки.
Лікар-реаніматолог Олександр Полупан, який раніше лікував Навального після отруєння "Новичком", заявив, що оприлюднені симптоми політика відповідають відомим даним про вплив епібатидину.
Епібатидин – це надтоксичний алкалоїд, який природно міститься у шкірі деяких південноамериканських жаб-древолазів. Речовина впливає на нервову систему, діючи на нікотинові ацетилхолінові рецептори. У дуже малих дозах може мати сильний знеболювальний ефект, але навіть незначне перевищення дози спричиняє судоми, параліч дихання та може бути смертельним.
Олексі́й Анатолійович Нава́льний (нар. 4 червня 1976, Бутинь, Московська область, РРФСР — 15 лютого або 16 лютого 2024, Лабитнангський міський округ, Ямало-Ненецький автономний округ, Росія) — російський опозиційний політик, громадський діяч і юрист українського походження. Став відомим як організатор демонстрацій проти корупції в Росії, а також проти президента Путіна і його уряду. Лауреат Премії імені Сахарова 2021 року.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
Коментарі