Навідником російських ракет виявився 6-разовий рекордсмен України - ЗМІ (ФОТО)

Внаслідок удару по Харкову загинули люди

Навідником російських ракет, що вранці 5 лютого зруйнували будівлю Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, виявився Андрій Нечепоренко,.

Про це написав у своєму Telegram-каналі місцевий журналіст Павло Федосенко.

62-річний Нечепоренко працює методистом у Харківській академії безперервної освіти, а після 2014 року нібито відвідував Білорусь та росію.

Після прильоту підозрюваний на велосипеді приїжджав на місце і за допомогою камери GoPro фіксував наслідки, припускаючи, що непримітний чоловік похилого віку на велосипеді не викличе ні в кого підозр.

У день ракетної атаки російських терористів чоловік написав у себе у Facebook, що «для харків'ян життя продовжується, люди живуть і виживають».

У різні роки Нечепоренко вигравав чемпіонат України зі спортивних туристичних походів, багато разів здобував призи у велосипедному туризмі. Є кандидатом у майстри спорту з велотуризму, багаторазовий призер України та рекордсмен країни з легкої атлетики серед ветеранів.

Сім разів став рекордсменом України. Шість рекордів увійшли до Книги рекордів України.

Наприклад, у 2015 році він провів за кермом велосипеда 31 годину 21 хвилину 54 секунди.

Раніше Нечепоренка затримали співробітники Служби безпеки України прямо на місці злочину. Чоловік проводив так звану дорозвідку.

Фото: СБУ

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк