Навіть коли на місцях вже рятувальники: росія збільшила інтенсивність повторних ударів по об'єктах

Зокрема, останнім часом часто окупанти обстрілюють пожежно-рятувальні підрозділи

ФОТО: ілюстративне (ДСНС України)

Прес-офіцер ДСНС Олександр Хорунжий заявив, що російські загарбники збільшили інтенсивність повторних обстрілів по об'єктах, коли там вже працюють підрозділи рятувальників. Про це він сказав в ефірі телемарафону.

Російські окупанти завдають повторних ударів практично від самого початку війни.

«Єдине, що останнім часом їхня інтенсивність набагато збільшилася», - сказав Хорунжий.

Він зазначив, що за дорученням міністра підготували зміни до правил дій рятувальників під час гасіння пожеж. Особливо у населених пунктах та на територіях, що потрапляють під обстріли.

 Крім того, вирішено забезпнечити рятувальників індивідуальними засобами бронезахисту - бронежилетами і бронешоломами відповідних класів та медичним аптечками. Крім того, уточнено порядок моніторингу безпекової ситуації та здійснено інші заходи.

«Все починається з розвідки, коли рятувальники отримують інформацію, і відповідно, під час слідування на місце надзвичайної ситуації вони уточнюють дані, яка допомога потрібна, одразу аналізується скільки сил і засобів потрібно для ліквідації і локалізації та проведення певних рятувальних робіт», - сказав він.

Як розповів Хорунжий, з початку повномаштабного вторгнення внаслідок обстрілів під час виконання завдань загинув 91 співробітник ДСНС і ще 351 отримав поранення. До їхнього числа також входять піротехнічні підрозділи.

Разом з тим, він повідомив, що останнім часом часто окупанти обстрілюють пожежно-рятувальні підрозділи. Зокрема, на Сумщині, Харківщині, Донеччині. Ці випадки фіксуються.

Читайте також: українські прикордонники відбили напад російської ДРГ

Окремо прес-офіцер додав, що зараз у цю мить чергують 7 тис 200 рятувальників. Їхня чисельність може бути збільшено до 16 тисяч.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк