Навколо львівського ліцею №6 знову скандал: навчальний заклад залишився без директора

Управління освіти оголосило про проведення нового конкурсу на посаду директора

Фото: wikimapia

Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав Управління освіти ЛМР припинити трудові відносини з вже ексдиректором ліцею – Михайлом Чабаном.

Як повідомляє «Еспресо», навколо львівського ліцею №6 знову скандал. Призначений у вересні 2022 року директор Михайло Чабан не протримався на своїй посаді й року. Своє невдоволення таким призначенням ще тоді висловили батьки, вчителі та в.о. директора Аліна Бояр Созонович, яка і подала до суду на Управління освіти.

Річ у тім, що конкурс на посаду директора, який у 2022 році вирішили провести раптово, був протиправним. На цьому наполягала Аліна Бояр-Созонович, яка тоді не пройшла конкурс, та сам суд. Відтак, ліцей знову опинився без директора.

11 липня Управління освіти оголосило про проведення нового конкурсу на посаду директора, який відбудеться у серпні. 

На думку Аліни Бояр-Созонович, Михайло Чабан знову подаватиме свою заявку на конкурс, а Управління освіти його «просуватиме». Сама ж жінка не знає, чи хоче ще раз спробувати стати директоркою ліцею. До слова, нещодавно Личаківський суд призначив їй 6800 грн. штрафу. Річ у тім, що в період, коли Бояр-Созонович очолювала ліцей, то купувала товари у фірми своєї матері та призначала премії своєму чоловіку.

Голова батьківської ради Аліна Власенко розповідає, що надіється побачити на посаді очільника ліцею адекватну та розумну людину:

«У мене немає імені того, кого б я хотіла бачити. Можу сказати, що Михайло Чабан досить непогано виконував свої обов’язки, попри наші побоювання, він старався. Все ж особисто я підтримала б пані Аліну, якби вона подавалася на новий конкурс. Не кажу за всю батьківську раду, бо ми давно не піднімали це питання».

Читайте також: у Львові суд оштрафував на суму 6800 грн директорку ліцею №6 Аліну Бояр-Созонович.

Нагадаємо, що раніше батьки учнів ліцею №6 висловили своє невдоволення призначенням Михайла Чабана директором освітнього закладу, бо у нього був дуже малий досвід роботи. Щобільше, чоловік працював інспектором у поліції й відношення до педагогічної діяльності мав скромне.

у 2021 році вже виникав скандал щодо призначення директора ліцею №6. Тоді вже проти призначення Аліни Бояр-Созонович виступили громадські активісти.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий