«Найбільша кількість авіабомб»: у Третій штурмовій розповіли, що відбувається в Авдіївці зараз
Запеклі бої
Зараз увага Українців прикута до найгарячішої точки фронту — Авдіївки. Там тривають запеклі бої. Що відбувається зараз розповів заступник командира Третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін у Telegram
“Авдіївка - це КАБи. Таке відчуття, що це найбільша кількість авіабомб на такій ділянці землі за весь час існування людства.
Ці бомби повністю знищують будь-які позиції. Всі будівлі, споруди після прильоту одного тільки КАБу просто перетворюються на яму. А на нас вони скидають по 60-80 штук за одну добу (!!)
Просто уявіть, в яких умовах тут сьогодні воюють наші бійці”, - написав Жорін.
Раніше заступник командира 3-ї ОШБр Збройних сил України майор Родіон Кудряшов розповів в етері Радіо Свобода (проєкт «Свобода.Ранок») про те, що відбувається зараз на найпекельнішій ділянці фронту.
«Є змога це, скажімо так, внутрішнє кільце розкрити за допомогою ударно-штурмових дій. В принципі в нас на сьогодні це виходить», – каже Кудряшов.
Кудряшов підтвердив, що в Авдіївці тривають маневри ЗСУ, про які уночі заявив командувач Таврійського напрямку Олександр Тарнавський.
Читайте також: у Третій штурмовій пояснили, чому в Авдіївці складніше, ніж в Бахмуті
«Є певні етапи цих дій. Перше, нам доводиться відходити з позицій, тому що їх просто рівняють із землею, тобто позиція зруйнована, і наші військовослужбовці відходять на більш вигідні позиції, для того, щоб утримувати лінію оборону. Також у деяких випадках ми не бачимо доцільності в утриманні тих чи інших позицій всередині міста, і теж переходимо на більш вигідні позиції, для того, щоб якісніше чинити опір», – розповів військовий.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі