Наїхали на російську міну: на Київщині підірвалися дві бригади енергетиків (ФОТО)

Поблизу місця детонації в Маковищі виявили ще п’ять таких мін

ФОТО: Андрій Нєбитов

Працівники енергетичної компанії підірвалися на російській міні в селі Маковище Київської області. Ще одна бригада енергетиків підірвалася на міні в Макарівському районі області.

Про це повідомив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

Щодо першої бригади, то її працівник отримав перелом ліктьового суглоба і стегна, і це потерпілому ще пощастило вижити після наїзду на протитанкову міну. 

Він додав, що поблизу місця детонації в Маковищі виявили ще п’ять таких мін — смертельна пастка, яку лишили російські окупанти, відступаючи з території Київської області. 

«Фатальним виявився виїзд на польову дорогу для іншої бригади, яка сьогодні відновлювала світло в Макарівському районі. Один працівник загинув, ще двоє поранених в результаті наїзду на міну», — повідомив голова обласної поліції.

Він зазначив, що такі випадки фіксуються практично щодня, тож закликав бути обережними, не виїжджати на ґрунтові дороги і лісові стежки районів, які були в окупації. Також треба оминати закинуті будівлі та місця дислокації військ агресора, не не можна брати до рук незнайомих речей з місць бойових дій. 

Фото: Андрій Нєбитов

Читайте також