Найєм назвав умову, за якої Україні доведеться капітулювати
Він закликав думати про втрати, коли фронт впаде
Ветеран російсько-української війни Масі Найєм різко висловився про затримки у процесі мобілізації Про це він сказав під час інтерв’ю на LB live.
За його словами з початку війни в армії служать люди, які на початках повномасштабного вторгнення стали на захист країни.
"Люди по три роки в армії і це дуже багато. Я розумію людей, які вже вигоріли і досі служать. Їм дуже складно", – сказав ветеран війни.
Масі розповів, що нині держава, борючись з ухилянтами, прирівняла до них всіх, навіть тих, хто хотів мобілізуватися. На його думку, у дорослої частини суспільства, виникло б більше бажання служити.
«Я дуже емоційна людина, я б сказав суспільству таке: якщо ви, 160 тисяч людей, не прийдете мобілізуватись протягом наступних двох місяців, ми підписуємо капітуляцію. Тому що це чесна відповідь – ви ж не хочете воювати, але хтось це мусить робити", – зауважив Масі Найєм.
Він закликав людей подумати про втрати, коли фронт впаде.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі