Назад, у минуле: на Львівщині бригада "швидкої" добиралася до пацієнта на санях (ФОТО)
15 січня карета швидкої допомоги Боринської міської лікарні виїхала на виклик на хутір Буковинка Турківського району. За 5 км до помешкання пацієнта машина застрягла у снігових заметах. Медики не розгубились. Про це пише "Львівська мануфактура новин".
“ У хворого, старенького чоловіка, був приступ бронхіальної астми. Ми подзвонили до хлопця, який ним опікується, розказали ситуацію. Той виїхав за нами кіньми, запряженими у сани, – розповідає LMN фельдшер Оксана. – Наш водій взяв лопату і скільки міг, розчистив дорогу, щоб хоч трохи можна було проїхати назустріч коням. Тоді пересіли на сани і поїхали рятувати чоловіка».
[caption id=«attachment_101051» align=«alignnone» width=«720»] Фото Львівська мануфактура новин[/caption]
Зі слів жінки, хворий від госпіталізації відмовився. Боявся, що їдучи взимку у такому транспорті, захворіє ще більше. У лікарні розповіли, що засніжені дороги у селах та хуторах Турківщини — часте явище. Щоправда, це вперше боринські фельдшери їхали до пацієнта кіньми. До умов, в яких доводиться працювати, намагаються ставитися з розумінням, подекуди навіть з гумором.
«Дорогою і покаталися, і природою помилувалися. А найголовніше — пацієнту допомогу надали”, – написали медики у Фейсбуці.
“Дороги в нас розчищають, просто цей хутір є дуже віддаленим від населених пунктів. Там живе мало людей, переважно похилого віку. Маршрутки туди не ходять, та й машини майже не їздять», – пояснює Оксана LMN.
Медики були б дуже вдячні, якби їх забезпечили транспортом, що може долати снігові замети.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі