Назавжди 25: на фронті загинув випускник відділення водного поло "Львівського фахового коледжу спорту"
Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов у військо добровольцем
Знову сумні новини з фронту: загинув випускник відділення водного поло 2016 року, Родіон Пустовий. Про це повідомили на сторінці КЗ ЛОР "Львівський фаховий коледж спорту".
Родіон Пустовий народився 01 липня 1999 р.
У команді водного поло був воротарем. Ще недавно виступав у складі команди ЛУФК (тодішнього училища), завойовавши бронзову нагороду на чемпіонаті України у 2015 році.
Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну пішов у військо добровольцем. Був розвідником-штурмовиком у тактичній групі “Реванш” (ГУР).
Родіону назавжди 25 років.
Співчуття родині та близьким. Вічна памʼять Герою
varta1.com.ua: Новини
Окупанти намагаються прорватися до Дніпропетровщини: аналітики назвали три напрямки атаки, де наступають росіяни
ISW повідомляє про поступове захоплення Горіхового та активні бої поблизу адміністративного кордону Донецької і Дніпропетровської областей
В Україну повернули ще 1200 тіл загиблих Оборонців (ФОТО)
Слідчими правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС будуть проведені всі необхідні експертизи та проведена ідентифікація репатрійованих тіл
Викрито агента фсб, який готував ракетні удари по аеродромах на заході України
Щоб виконати завдання, фігурант встановив у своєму авто приховану камеру, а потім об’їжджав місцевість та фіксував на відеопристрій локації Сил оборони
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі
Дякую за службу та захист. Героям слава. Був сусідом