Назбирала для ЗСУ: 9-річна львів’янка продала на аукціоні дві картини і купила бронежилет (ФОТО)

Дівчинка назбирала 6000 гривень

ФОТО: Львівська ОВА

Маленька львів’яночка Соломійка Галан організувала благодійну лотерею для збору коштів ЗСУ.

Дівчинка виставили на продаж два малюнки, які розіграли серед благодійників, що переказали суму від 100 грн. Таким чином дівчинка назбирала 6 тисяч гривень і за цю суму придбала бронежилет.

Про це повідомили в Львівській ОВА.

Тато Соломії воює за Україну на передовій. Її мама Лілія — волонтерка, яка піклується про сиріт та дітей з особливими потребами. Вона пояснює, що дитина розуміє всю складність теперішньої ситуації і захотіла допомогти українським захисникам.

«Оскільки дуже любить і вміє малювати, вирішила малювати картини і виставляти їх на благодійний аукціон та з підтримкою людей збирати кошти на бронежилет. Ми знали, що Львівський оборонний кластер виготовляє бронежилети і безкоштовно передає їх захисникам України. Прочитали, що для виготовлення одного бронежилета потрібно понад 5 тисяч гривень. Тож Соломійка вирішила зібрати бодай на один бронежилет», — розповідає мама дівчинки.

«Ми не могли відпустити юну зірочку з порожніми руками і підготували їй подаруночки. Кожен з команди ЛОК на прапорі написав побажання для Соломійки. Ми у захваті від вчинку цієї дівчинки і вже встигли полюбити її усією душею», — розповіла Маріанна Чугунова з Львівського Оборонного Кластеру.

Фото: ЛОВА

«Ми теж ще досі під враженнями. Навіть уявити не могли, що так все гарно вийде і стільки хороших емоцій буде у всіх. Дякуємо безмежно за таку приємну зустріч», — написала згодом мама дівчинки.

Розчулений такою дитячою ініціативою голова правління Львівського оборонного кластеру Максим Плєхов особисто провів дівчинці екскурсію, розповів про виготовлення військових та медичних бронежилетів і вручив подяку за її волонтерство.

Нагадаємо, у Львові розпочалося голосування за 25 назв вулиць.

Читайте також