НАЖИВО: у місті Лева відбувається традиційна Хода звіздарів (фото)
Як ми уже писали, сьогодні, 8 січня, у центрі міста Лева відбувається традиційна Хода звіздарів. Головним символом цьогорічного фестивалю є звізда «Берегиня». Разом з учасниками урочистої процесії йде і кореспондент ГО «Варта1» Володимир Садовий.
Гості фестивалю — звіздарі Батумі (Грузія), яких делегувало Херсонсько-Грузинське національно-культурне об’єднання. Також поліськими колядками та щедрівками на щастя й здоров’я віншують звіздарі із Луцька.
Головним символом цьогорічного фестивалю є Звізда «Берегиня». На 12-ти променях Звізди зображені українські жінки з різних етнорегіонів, які рушниками стелять світлу долю України. У центрі Звізди — Тризуб — давній символ Сили та Незалежності.
Маршрут:
13:00 год. — Початок ходи
13:05 год. — вул. Ставропігійська
13:10 год. — Площа Ринок.
- Коляда біля шопки
13:20 год. — вул. Катедральна
13:25 год. — вул. Театральна
13:30 год. — Пам’ятник Діві Марії. Коляда
13:35 год. — Пам’ятник Т. Шевченка. Коляда
13.40–15.30 год. — Сцена біля ялинки:
- Представлення Головної звізди «Берегиня»
- Церемонія посвяти у звіздарі
- Коляда звіздарів
- Коляда звіздарів із Батумі (Грузія)
- Вертеп
- Спільна коляда
Фото й відео: "Varta 1":
[video width=«720» height=«416» mp4=«https://varta1.com.ua/wp-content/uploads/2019/01/video-1546942525.mp4»][/video]
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«99358,99359,99360,99361»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Топ-5 магазинів матраців у Львові: де купити якісний матрац у 2026 році?
Нижче ми зібрали п’ять популярних локацій з широким асортиментом, де львів’яни найчастіше купують матраци.
На Львівщині військові клали бруківку замість служби
Заступника командира обвинувачують у перевищенні влади військовою службовою особою (ч. 5 ст. 426-1 КК України)
На Львівщину повертається загиблий Герой Віктор Гулядик
Воїн загинув 28 вересня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу села Богоявленка Донецької області
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі