Названо дату коли Львівщина може перейти у «червону зону»
Карантин можуть посилити вже через 10 днів
При збереженні показників захворюваності, які спостерігаються в області упродовж останнього тижня, Львівщина може перейти у «червону» зону епіднебезпеки вже за 10–14 днів. Про це розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут.
«Епідситуація значно ускладнюється. Більшість захворювань зараз викликані штамом «Омікрон». Так, він певною мірою легко переноситься, але фіксуємо великий ріст захворюваності, значну кількість хворих, а серед них однозначно будуть люди, які переносять хворобу важко. Це тільки початок росту захворюваністю, ще далеко до піка. «Омікрон» вже виявили у восьми областях України. У більшості випадків захворювання проходить легко, але його висока контагіозність призведе до великої кількості захворілих», — зазначив Олег Когут.
Він також наголосив, якщо показники, які спостерігають в області упродовж тижня збережуться, то вже за 10–14 днів Львівщина може опинитися у «червоній» епідеміологічній зоні.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі