Названо один із гарячих напрямків: експерт розповів, де, крім Часового Яру, наступатимуть окупанти

Важка ситуація на фронті

Важка ситуація довкола Вугледара.

Цю ситуацію пояснив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко.

«Було очевидно, що після взяття Авдіївки цей напрямок стане пріоритетним для ворога. Він для них дуже важливий з точки зору просування на Костянтинівку, а далі – у бік Слов'янська і Краматорська. Їм дуже важливо цей напрямок зафіксувати, тому вони йдуть туди», – каже Мусієнко.

На його думку, є ще один потенційно гарячий напрямок, це – Вугледар. Експерт припускає, що найближчим часом бої там посиляться.

«Там противник намагається розвинути рух в напрямку Курахового. Але може статися так, що вони захочуть з північного флангу атакувати і там пробувати затискати наші позиції. Тому що Вугледар так розташований, що з півдня окуповані території, зі сходу також, а тепер вони намагаються ще з півночі обходити через Курахове», – зазначає аналітик.

Читайте також: У Раді назвали очікувані терміни набрання чинності законопроєктом про мобілізацію

Мусієнко припускає, що ворог прагнутиме витіснити українські війська з висот довкола Вугледара, адже звідти Сили оборони можуть загрожувати великому залізничному вузлу – Волновасі. Саме це – одна із ключових ланок ділянки залізниці, яку будує Росія на окупованих територіях із Ростова-на-Дону до окупованого Криму.

 

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб