Названо термін, який потрібен рф для підготовки війни з НАТО

Що відбудеться у випадку замороження конфлікту в Україні

Фото ілюстративне

У випадку заморожування російсько-української війни рф може використати час для підготовки до конфлікту з країнами НАТО. Про це йдеться у дослідженні аналітичного центру «Німецьке товариство зовнішньої політики», пише Oboz.

На думку аналітиків, кремлю може вистачити 6-ти років, щоб підготуватися до нової війни.

Аналітики  попереджають, що навіть майже через 2 роки після повномасштабного вторгнення в Україну країна-агресор має сильний військовий потенціал.

На думку експертів, час, який буде потрібний рф для відновлення своєї армії, має визначати темпи дій НАТО. Альянс має бути спроможний відбити напад росії вже через 6 років.

При цьому в дослідженні йдеться про те, що стратегія НАТО, яка спирається на максимально раннє стримування, ймовірно, знизить ризик війни. Проте вже зараз у НАТО величезний дефіцит часу, щоб підвищити свою обороноздатність.

Також зазначається, що після відновлення своєї армії та накопичення нових сил Росія може зважитися на агресію проти країн Балтії. Крім того, експерти впевнені, що російський диктатор Володимир Путін не відмовиться від ідей, які ґрунтуються на аналогіях з царською імперією та Радянським Союзом сталінської епохи.

«Отже, росія продовжує існувати за межами своїх кордонів – де колись жили росіяни чи де правили Російська імперія або Радянський Союз. Путін не вважає кордони, що виникли після розпаду Радянського Союзу, обов'язковими. Разом із Польщею та країнами Балтії до НАТО входять країни, які раніше входили до складу росії чи Радянського Союзу», – застерігають аналітики.

Читайте також: Захід надав Україні менше зброї, ніж повинен був, – президент Латвії

Раніше повідомлялося, що існує можливість збройної агресії росії проти Швеції, незважаючи на поточну участь російської армії у війні проти України. Сухопутні війська Росії скуті в Україні, але, незважаючи на це, для Швеції є кілька воєнних загроз.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена