Назвав терактом: Ердоган припустив, хто причетний до вибуху в Стамбулі (ФОТО)
Кількість потерпілих збільшилася
Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган повідомив, що в результаті вибуху, який стався 13 листопада на вулиці Істікляль, у Стамбулі, загинуло 6 людей, а ще 53 — отримали поранення.
Про це турецький лідер сказав на пресконференції перед своїм відльотом до Індонезії на саміт “Великої сімки”, передає «TRT Haber».
За його словами, попередні висновки розслідування інциденту вказують на те, що вибух був пов’язаний із тероризмом.
“Тут пахне терором. Є ознаки того, що в цій справі певну роль відіграє жінка. Слідчі дії тривають. Остаточний висновок буде зроблено в кінці розслідування”, — заявив Ердоган.
Турецький президент не уточнив, яку саме терористичну групу він вважає причетною до цього вибуху, який забрав життя уже 6 людей, але запевнив, що залякати турецьку націю за допомогою терору не вдасться.
Він пообіцяв, що винуватців цієї “віроломної атаки буде знайдено і покарано”.
Інші турецькі ЗМІ повідомляють, що сумку із вибухівкою могла залишити жінка. За їхніми даними, зараз поліція Туреччини розшукує підозрілу дівчину, яка потрапила на камери спостереження.
Нагадаємо, у центрі Стамбула на пішохідній туристичній вулиці Істікляль пролунав потужний вибух.
varta1.com.ua: Новини
У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання
На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці
На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Львові стався теракт, є загиблі та постраждалі (ФОТО, ВІДЕО)
- Заступниця керівника ОП закликає обмежити Telegram
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- Володимир Зеленський зізнався, що перші два роки війни провів у бункері
Найчитаніше
- Мама підозрюваної у теракті у Львові розповіла про свою доньку
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- У Польщі затримали українця, який організував торгівлю людьми
- На трасі М-30 зупинили вантажівку з фальшивими номерами
- Уряд Південної Кореї вимагає від російського консульства зняти "переможний" банер
Коментарі