Не дали проголосувати за ID-картками: на двох голів ДВК Львівщині готують подання до прокуратури
Голови двох дільничних виборчих комісій на Львівщині не дали можливості виборцям проголосувати за ID-картками. Про це, під час апаратної наради у ЛОДА, повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців Зоряна Павлів, передає кореспондент «Дивись.info».
«У нас були чотири скарги на те, що члени виборчих комісій не давали змоги проголосувати за ID-карткою. Це є незаконно, було роз’яснення ЦВК. Я особисто спілкувалася з головами дільничних виборчих комісій, двох голів вдалося переконати, а двох — ні», — розповіла Зоряна Павлів.
Прокурор Львівської області Юрій Квятківський попросив передати відповідні матеріали у прокуратуру. Його підтримав голова ЛОДА Олег Синютка. «Я дуже прошу матеріали щодо тих двох голів дільничних виборчих комісій скерувати у прокуратуру, а також простежити, щоб на виборах 21 квітня ці люди не потрапили до списку членів виборчих комісій», — заявив голова ЛОДА.
Загалом, у день голосування на «Гарячу лінію області» зі скаргами звернулося 23 громадян. За словами Зоряни Павлів, більше половини з них вдалося вирішити відразу. Зокрема, звернення надходили від виборців, які стояли на консульському обліку, і мали голосувати на закордонних дільницях. Також була скарга щодо поганого освітлення у кабінках для голосування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі