Не домовились: п’яні українці намагались підкупити польських поліцейських (фото)

0566ab335a6f749dbf75dfcbb4716308b119da5f
0566ab335a6f749dbf75dfcbb4716308b119da5f

На заході Польщі, щонайменше двічі затримували водіїв-українців у нетверезому стані та спробу підкупу поліцейських. Про це повідомляє "Польське радіо".

«Минулих вихідних, на заході Польщі, щонайменше двічі затримали громадян України за водіння у нетверезому стані та спробу підкупити поліцію», — повідомили в ЗМІ.Перший випадок стався у неділю ввечері у Ґожуві-Вєлькопольському.

«Поліція отримала інформацію про водія напідпитку, який збирався виїхати з бензозаправної станції. Поліцейський патруль виїхав на місце і затримав автівку для контролю. За кермом »Toyota« був 35-річний громадяни України, в організмі якого виявили майже 2,5 проміле алкоголю. За словами любуської поліції, чоловік запропонував поліцейським хабара, аби вони відступили від своїх обов’язків та »забули« про інцидент», — йдеться у повідомленні.

Вказано, що коли українцю повідомили про затримання — він став агресивним. Однак, правоохоронці його скрутили та повезли у поліцейський відділок.

«За ґрати потрапив ще один громадянин України, затриманий дорожньою поліцією з міста Мєдзижеч у Любуському воєводстві на заході Польщі. Чоловік також їхав за кермом напідпитку та спробував дати польським поліцейським хабара. Крім того, затриманий погрожував одному з них», — зазначили в ЗМІ.

Вказано, що мікроавтобус українця поліція затримала після повідомлення від інших водіїв, котрі бачили, як він «змійкою» їхав місцевою дорогою. В організмі чоловіка виявили 2,5 проміле алкоголю.

Зазначається, що українцям загрожує до 10 років позбавлення волі.