Не доїхав додому: окупанти вбили під час обстрілу Сумщини дитину з багатодітної сім’ї
Дитина не доїхала додому кілька метрів
![](/uploads/media/50/b7/50b7a0yz97c23e2e3113d912afecca8e_w960.jpg)
Упродовж години росіяни випустили по місту Білопілля 35 артилерійських снарядів із САУ – зруйнували лікарню, кілька житлових будинків і вбили 15-річного хлопчика, який саме під’їжджав до свого двору на велосипеді.
Розповіла хрещена хлопчика інформує ТСН.
Потужний артобстріл у Білопіллі почався о восьмій ранку – 15-річний Богдан саме був на базарі, продавав молоко, розповідає його хрещена.
“Почали бахкати і він почав їхать додому, буквально трошки він не встиг. Бабуся забрала дітей у погреб, усі поховалися, а він буквально трошки не устиг”, - розповідає вона.
Хлопчик з багатодітної родини, був найстаршим серед дітей, опорою для батьків. На велосипеді не доїхав додому лічені метри, його життя обірвав російський снаряд.
"Помічник був, по дому допомагав, корова, господарство – все на ньому було. Золота дитина була, коли я його побачила, підійшла. Я по курточці (впізнала - ред.), в нього тільки червона курточка була, я зрозуміла.., там обличчя немає”, - розповідає хрещена.
Російські снаряди вибухали поблизу осель та на вулицях міста, осколками зруйновані 8 хат, багатоквартирний будинок, пошкоджені 8 автівок, припаркованих під лікарнею.
Саму лікарню розстріляли в час, коли розпочався амбулаторний прийом і там перебувало багато пацієнтів. “Тут у нас якраз лавки, на яких сидять люди, я їм теж говорю, що давайте швидко і в укриття. Буквально хвилина може пройшла і стався оцей вибух. Слава Богу, що у нас ніхто на цьому місці не постраждав”, - розповідає лікарка.
Пряме влучання снаряда на другому поверсі повністю зруйнувало стіну. За годину, коли обстріл скінчився, лікарі прийшли оглянути наслідки ворожої атаки й зрозуміли, що працювати їм вже ніде. “Повністю зруйнований кабінет стоматолога із дороговартісним обладнанням і наш кабінет в непридатному для роботи стані, в перев’язувальній також є пошкодження”, - додають медики.
Головний лікар каже, у такому стані як операційна - без жодного вцілілого вікна – решта відділень. Пошкоджений рентгенкабінет, хірургія, педіатрія та поліклініка. Коли лікарня знову запрацює, стане відомо після обстеження. Поки ж рятувальники розбирають завали та зруйновані конструкції.
Лікарню відбудуть, упевнені тут, найголовніше – людські життя. Від російських снарядів вдалося захистити усіх пацієнтів та медиків, що перебували в лікарні.
![](/uploads/media/0a/yz/0ayz038855fd0a5f744776e5fec5ea0b_w1280.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Усі в укриття!!!!
![](/uploads/media/cb/bb/cbbb46868df478199b63cfaa555cb218_w1280.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/19/67/196727533f0c0262f76a890981d01aa2_w640.jpg)
Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів!
Не нехтуйте сигналом тривог!