Не паліть траву! Поставте себе на їх місце (ФОТО)

"Це призводить до руйнування екосистеми! Під час випалювань гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубіша трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору. При сильній трав’яній пожежі гинуть практично усі живі істоти, що живуть у траві та на поверхні ґрунту«, — намагаються »достукатись« словами до черствих людських душ автори тексту на »Facebook"-сторінці «ЕкоМан».



"До речі, гинуть і ті що беруть участь у процесі утворення ґрунту, а також винищують різних шкідників саду і городу. Гине корисна мікрофлора, яка допомагає рослинам протистояти хворобам.

Випалювання завдає безпосередню шкоду й здоров’ю людини, оскільки дим від спалювання трави їдкий, густий, неприємний — їсть очі, неприємно пахне. А спалюючи траву у місті, ви спаюєте й солі важких металів що осіли на листі — такий дим є отруйним. До того ж у покладах сухої трави часто таїться сміття, небезпечне для спалювання.
Трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу.

Запам’ятайте, суха торішня трава — не сміття, а частина екосистеми створена самою природою. Ті, хто стверджують що спалювати траву корисно — помиляються самі і вводять в оману інших.

Звертаємо також увагу на те, кожен акт підпалу — це злочин проти природи за який передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!" — йдеться у повідомленні.



varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові громадяни допомогли військовозоб'язаному втекти від ТЦК (ВІДЕО)
  2. У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
  3. З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
  4. Камери зафіксували, хто покинув військове авто у львівському парку (ВІДЕО)
  5. Військові на Львівщині отримали більше мільйона 20-грамових стіків з розбавленим медом (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. З 1 травня бензин в Україні зміниться: що варто знати водіям про нові правила
  2. У Львівському ТЦК та СП висловилися щодо «силового затримання» водія автобуса
  3. На Курщині загинув Герой зі Львівщини, який був мобілізований у січні 2025 року
  4. Доля брата досі невідома: підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який зник безвісти разом з братом
  5. У неділю на щиті повернеться Героя зі Львівщини Андрій Колачник