Не переплив і залишився живим: житель Львівщини намагався через Тису перетнути кордон (ВІДЕО)
«Тіло стискається, легені звужуються, нічим дихати, так як судоми беруть» – такими враженнями про спробу здолати крижану Тису ділиться житель Львівщини, якого затримали, а насправді – врятували, прикордонники Мукачівського загону.
На Закарпатті охоронці держрубежу затримали на річковій ділянці трьох порушників. Прикордонники відділу «Тячів» за допомогою БпЛА зафіксували рух групи осіб, які у сутінках пробиралися до кордону з Румунією. Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Група реагування зупинила двох чоловіків – жителів Полтавської та Чернігівської областей перед інженерними загородженнями. Третій порушник загородження подолав і побіг у воду. Здолавши кілька метрів він розвернувся до берега. Потім знову зайшов у воду і знову повернувся.
Після того, у першу чергу прикордонний наряд дав можливість порушнику зігрітися. Потім він розповів, що течія була дуже сильна, а вода холодна, тому він повернувся назад.
«Краще здатися. Ніж перепливати і втопитися», - зробив висновок затриманий і не рекомендує іншим у такий спосіб випробовувати долю.
На усіх трьох затриманих оформили адмінпротоколи за спробу незаконного перетинання кордону ч. 2 ст. 204-1 КУпАП. Вони зізналися, що заплатили організатору незаконного трансферу по 8 тисяч доларів кожен. Пошук організаторів, які направляють людей в холодну Тису, триває.
Зазначимо, що організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України, у небезпечний для життя чи здоров'я особи, яку переправляють карається позбавленням волі на строк від п'яти до семи років.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- У Львові відбувся протест проти "Аксіома Медікал" (ВІДЕО)
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- Сокільники збудують власні сучасні очисні споруди та позбудуться інфраструктурної залежності
- Мінекономіки ускладнило вимоги для бізнесу щодо бронювань працівників
- Навроцького не запросили на конференцію щодо України в Гданську, де будуть Туск і Зеленський
Найчитаніше
- На Львівщині юнак вбив маму та скоїв смертельну ДТП (ФОТО, ВІДЕО)
- Увага! У Львові розшукується безвісти зниклі мама та син
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- У Тернополі у міському ставі потонула 15-річна дівчина
Коментарі