«Не покарання, а вимушеним рішення»: у ТЦК пояснили чому учасникам «п'яних вечірок» вручили повістки

Найкращим покаранням для чоловіків, очевидно, був би тюремний термін

Фото: Андрій Нєбитов

Хлопцям, які кривдили дівчат та, ймовірно, накачували їх наркотиками в Києві, вручили повістки. Однак у територіальному центрі комплектування (ТЦК) констатували, що це не є покаранням для чоловіків.

Не так давно громадські діячі підсвітили кейс з блогерами з Франківська, що під час вечірок споювали дівчат, а потім знімали їх на камеру. Згодом цю справу взялась розслідувати поліція – правоохоронці вручили деяким юнакам повістки, а деяких відправили в ізолятори.

Цю ситуацію прокоментував під час брифінгу полковник начальник Печерського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва полковник Сергій Калугін

У великої кількості українців виникло питання стосовно того, навіщо учасникам скандальних вечірок вручили повістки, адже найкращим покаранням для чоловіків, очевидно, був би тюремний термін.

Однак, за словами Калугіна, вручення повісток не є покаранням, а вимушеним рішенням. Власне, сталося це тому, що військовозобов'язані просто-таки могли не повідомити ТЦК про зміну місця проживання.

«Не всі сидять удома, не всі не порушують правила військового обліку. Чоловік може бути зареєстрований у будь-якому районі Києва, а ТЦК та СП він не повідомляє, що переїхав, що його немає вдома»,– констатував він.

Окрім того, він зазначив, що хлопці раніше не отримували повісток, та нагадав, що під час переїзду до іншого міста військовозобов'язані чоловіки мають стати на військовий облік.

 

varta1.com.ua: Новини

Володимир Сова