«Не продавайте алкоголь дітям»: з початку року поліцейські Львівщини передали до суду понад 100 протоколів (фото)
Співробітники ювенальної превенції спільно з дільничними офіцерами поліції та працівниками інших служб територіальних підрозділів поліції Львівщини проводять заходи щодо попередження та виявлення правопорушень, пов’язаних з продажем алкоголю й цигарок неповнолітнім. Від початку року правоохоронці склали понад 100 протоколів за ч. 2 ст. 156 КУпАП те передали їх на розгляд суду. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівщини.
Правоохоронці відвідують торгові заклади на території Львівщини, проводять з працівниками магазинів роз’яснювальну роботу, нагадують про заборону продажу алкоголю й тютюнових виробів неповнолітнім.
Від початку року інспектори ювенальної превенції поліції Львівщини передали на розгляд суду понад 100 протоколів, складених за ч. 2 ст. 156 (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення, у якій зазначено, що «…продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років, — тягне за собою накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
Також поліцейські нагадують працівникам торгових закладів: якщо виникають сумніви щодо повноліття покупця, продавець зобов’язаний вимагати в нього паспорт або інші документи, які підтверджують вік. У разі відмови покупця надати такий документ, продаж алкоголю чи цигарок категорично заборонена.
varta1.com.ua: Новини
Жителя Львівщини засуджено за ухилення від військового призову
44-річного мешканця Львівського району визнано винним в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
Коментарі