Не розгубились: у Львові школярі погасили залишений вогонь у парку (фото)
Вчора, 27 травня, у Львові, близько 20:00 год вечора, до надзвичайників надійшло повідомлення про пожежу на відкритій території. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Львівській області.
Як з’ясувалось п’ятеро школярів гуляючи парком на вул. Патона, поблизу стадіону «Сокіл», побачили, що на відкритій території горить сміття.
«Хто запалив сміття і залишив без нагляду невідомо, а імена юних рятувальників нам відомі: Маркіян Хотинський, Назар Башнянин, Устим Крисько, Володимир Пасєка та Віталій Бунчак, хлопці навчаються в 60-ій середній загальноосвітній школі та в ліцеї № 75 ім. Лесі Українки», — розповіли у рятувальників.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі