Не встиг «проскочити»: у Львові мотоцикліст зіткнувся з автомобілем (ФОТО)
Аварія сталася ввечері 31 травня, постраждалого мотоцикліста госпіталізували
У суботу ввечері, 31 травня, близько 22 години у Львові трапилася дорожньо-транспортна пригода за участю легкового автомобіля та мотоцикла. Внаслідок зіткнення постраждав водій двоколісного транспорту.
Як повідомляє «Варта-1» з посиланням на очевидця, ДТП сталася на перетині доріг у мікрорайоні Рясне.
«Мотоцикліст намагався проскочити з Рясного на с. Рясне-Руське, у той час як легковик здійснював поворот у зворотному напрямку - з с. Рясне-Руське на Рясне-2», - зазначив свідок.
Фото: приблизний напрямок руху транспортних засобів
З його слів, у результаті зіткнення мотоцикліст опинився на узбіччі та отримав відкритий перелом ноги.
На місце події працювала карета швидкої допомоги, яка доставила потерпілого до медичного закладу.
Усі обставини аварії з’ясовуватимуть правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини
Майже алкогольна кома: на Львівщині зупинили водія маршрутки з критичним рівнем алкоголю в крові (ФОТО)
Драгер показав результат 2,97 проміле. У салоні, на щастя, не було пасажирів.
У Львові за кермом виявили неповнолітнього пʼяного водія
Під час спілкування із порушником, інспектори помітили у нього ознаки алкогольного спʼяніння
На Львівщині у ДТП травмувався 77-річний велосипедист
Водій автомобіля Mazda 626, 68-річний житель одного з сіл Самбірського району, здійснив наїзд на велосипедиста, 77-річного місцевого мешканця
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові чоловік застосував газовий балончик проти військовослужбовця та двох представників поліції (ВІДЕО)
- Стрілянина на Буковині: поліцейський застосував зброю, щоб зупинити ухилянта-втікача
- росія, ймовірно, захопила Покровськ, - ISW
- У Львові водій наїхав на собаку (ВІДЕО)
Найчитаніше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- У Львові розглядають дві локації для майбутнього військово-меморіального цвинтаря
- На Львівщині трагічно загинули двоє військовослужбовців навчального центру
- При виконанні обовʼязків військової служби загинув воїн зі Львівщини Юрій Васильєв
- Сьогодні стелиться остання земна дорога для сімох загиблих на війні військовослужбовців з Львівщини
Коментарі
Легковий автомобіль зупинився а пізніше рушив і не дав мотоциклісту проїхати безпечно перехрестя ,що в жінках в голові хто їй дав посвідчення водія , водій двохколісного транспорту їхав на зелене світло