«Не звільнення територій»: командир назвав головне завдання ЗСУ у війні (ВІДЕО)

Думка військового

Головне завдання Збройних сил України у війні - це зробити небоєздатною армію рф.  Свою думку висловив командир першого штурмового батальйону 3-ої ОШБР ЗСУ Петро Горбатенко «Ролло» у інтерв'ю Наталії Мосейчук

«Головне завдання війни - не стільки звільнення територій, скільки знищення особового складу, техніки і вогневих засобів противника. Ми територію можемо не звільнити, ми можемо зробити небоєздатною російську армію, і потім територія сама звільниться. Пам'ятаємо, що у Першій світовій війні Німеччина програла, знаходячись на чужій території», - вважає Горбатенко.

На думку військового, щоб деокупувати Донбас із меншими втратами, потрібно його не штурмувати, а взяти в кільце. 

«Регіон Донбасу - це міська агломерація забудов. У всіх попередніх конфліктах його намагались не стільки штурмувати, скільки обходити, і потім вже переходити до зачистки. Питання, наскільки буде вдало витрачати ресурс на бої на цьому клаптику, ніж провести маневр з його оточення - в тому числі коридор між Маріуполем і Донецьком, орієнтовно Волноваха, і через Харків-Луганськ обійти. Я думаю, краще було б зробити так. Але є проблема з застосуванням техніки, і ця проблема називається БПЛА різного характеру дій. І ми переходимо ближче до Першої світової, там, де в основному все відбувається »на нозі", - сказав Петро Горбатенко.

Подивитися повну версію інтерв’ю:

Також Петро Горбатенко «Ролло» зробив заяву щодо мобілізації - час мобілізувати 18-20-річних, а не дідів.

Читайте також: командир штурмового батальйону закликав підходити до мобілізації в Україні ширше (ВІДЕО)

Військовий і командир штурмового батальйону закликав підходити до мобілізації в Україні ширше.

 

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також