Небезпечна хімія: на Івано-Франківщині учениця опинилася в лікарні після лабораторної роботи
29 листопада о 13:50 год. до Надвірнянського відділу поліції надійшло повідомлення від чергового лікаря Івано-Франківської ОДКЛ, про те, що учениця під час уроку хімії отримала тілесні ушкодження у вигляді опіків обличчя. Про це повідомляє Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.
Виїздом на місце події, правоохоронцями встановлено, що о 11 год. в Ліснотарновецькому НВК на уроці хімії, під час лабораторного дослідження, учениця 7 класу отримала тілесні ушкодження у вигляді опіку ІІ ступеня, 7 % опіків від загальної тілобудови.
В результаті чого, потерпілу доставлено до опікового відділення ОДКЛ в м. Івано-Франківськ, де вона на даний час перебуває на стаціонарному лікуванні.
Відомості за вказаним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов’язків щодо охорони життя та здоров’я дітей).
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
Найчитаніше
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Знайдено мертвим неповнолітнього, якого місяць розшукували на Рівненщині
- Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині
- З російського полону повертаються два воїни зі Львівщини
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
Коментарі