Недобросовісний ремонтник ошукав і обікрав львів'янку
Правоохоронці встановлюють обставини події. За фактами відкрито кримінальні провадження. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.
В Галицький відділ поліції надійшла заява від 65-річної львів’янки, яка зараз мешкає за кордоном. Жінка повідомила, що у жовтні минулого року вона передала 3 500 доларів США двом чоловікам за виконання ними ремонтних робіт у її квартирі. Приїхавши до Львова наприкінці квітня, заявниця виявила, що «майстри» умови угоди не виконали. Більше того: з її помешкання зник телевізор «Самсунг».
Правоохоронці встановлюють обставини події та причетність 38-річного жителя Пустомитівського району і його приятеля до скоєння цих злочинів. .
За цими фактами відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст.185 (крадіжка) та ч.1 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене статтями, - позбавлення волі на строк до трьох років.
Проводиться досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
На Прикарпатті судитимуть суддю, яка на смерть збила пішохода
Унаслідок ДТП один із чоловіків загинув на місці, інший отримав тілесні ушкодження
У Києві через недбалість лікаря пацієнт осліпнув на одне око
Дії лікаря-отоларинголога кваліфіковано як неналежне виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків
На Львівщині чоловік зґвалтував 13-річну племінницю
На початку червня 2025 року вночі в одному з сіл Яворівського району засуджений напідпитку зґвалтував свою племінницю
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі