Негода у Львові: в одному з районів випав град (ВІДЕО)

Львівський регіональний центр з гідрометеорології попереджав про несприятливі погодні умови

У неділю, 18 травня, близько 13:30 години у Сихівському районі Львова вируювали дощ та град. У Телеграм-каналах опублікували кадри негоди.

Водночас синоптики попереджали, що сьогодні у другій половині дня місцями грози, град, пориви південно-західного вітру 15 – 20 м/с.

Крім того, на завтра, 19 травня теж прогнозують гроза, град, пориви західного вітру 15 – 20 м/с. Оголошено І рівень небезпечності, жовтий.

Додамо, що минулого тижня, мешканці Львівщини зіткнулися з несприятливими погодними умовами. Область накрили дощ, град і сніг, що значно ускладнили рух на автошляхах.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський