"Ненауковий експеримент" з елементами пограбування у львівському НДІ: трьох молодиків витягали з шаф (фото)
Посеред ночі, в науково-дослідному інституті, львівські патрульні затримали трьох злочинців. Близько 02:00 год., правоохоронці отримали виклик на вулицю Антоновича, де, за словами охоронця, хтось світить ліхтариками на другому поверсі науково-дослідного інституту. За кілька хвилин екіпаж 2-го батальйону був на місці події.
Інспектори почали обстежувати територію і на другому поверсі, у технічній кімнаті, у шафах виявили трьох молодих людей. Пояснити своєї присутності у цьому закладі вони не змогли. Затримані зізналися, що потрапили у приміщення, відтиснувши металеві двері. У наплічниках у них виявили речі, які належать даній установі, та різні інструменти.
Патрульні встановили, що 22-річний мешканець міста Новояворівськ, 23-річний мешканець міста Рівне та 28-річний львів’янин раніше до кримінальної відповідальності не притягалися.
На місце події викликали слідчих Франківського відділу поліції. У присутності понятих ймовірно викрадені речі вилучили. Після проведення слідчих дій, осіб доставили у відділок.
Попередня кваліфікація події — крадіжка, поєднана з проникненням за ч. 3 ст. 185 ККУ.
[gallery columns=«4» link=«file» ids=«107675,107676,107677,107678»]
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Харкові монахи УПЦ МП вчиняли сексуальні злочини проти дітей
Обом підозрюваним загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі
Івано-Франківський суд присудив 5 мільйонів компенсації чоловікові, який без доказів відсидів строк за вбивство
Чотири рази суди ухвалювали вироки та призначали чоловікові покарання у вигляді позбавлення волі строком на 13 років
Військовий капелан попався на переправленні військовозобов’язаних чоловіків за кордон (ФОТО)
Щоб уникнути викриття, організатор перевозив їх у мікроавтобусі, ховаючи серед речей і маскувальних сіток
Найкоментованіше
- У Луцьку група підлітків напала на військових ТЦК (ВІДЕО)
- Україна пропонує росії продовжити перемир'я після Великодня, – Зеленський
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- До України привезли Благодатний вогонь
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
Коментарі