Біля Львова у нічній ДТП загинув 23-річний мотоцикліст
У зіткненні легковика та байка травми отримали ще двоє людей
На Львівщині правоохоронці розслідують обставини смертельної дорожньо-транспортної пригоди за участю автомобіля та мотоцикла. Внаслідок зіткнення молодий керманич двоколісного загинув на місці, а його пасажир та водій автівки потрапили до лікарні. Про це повідомили у Головному управлінні Національної поліції у Львівській області.
Як зазначається, аварія сталася в суботу, 28 березня, близько 21:45 в одному з сіл Львівського району. За попередніми даними слідства, зіткнулися автомобіль Volkswagen Passat, за кермом якого перебував 28-річний місцевий мешканець, та мотоцикл Tekken 300 під керуванням його 23-річного односельця.
Удар був такої сили, що водій мотоцикла помер від отриманих травм до приїзду медиків. Його 21-річного пасажира, а також водія легковика з тілесними ушкодженнями госпіталізували до медичних закладів.
"За фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років", — зазначають у поліції.
Наразі правоохоронці встановлюють усі деталі та причини трагедії. Слідство триває.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- У центрі Львова 20-річний молодик побив перехожого до тяжкого стану
- На Полтавщині ревнивий батько вбив сина і в рюкзаку відніс тіло до лісу
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
- Українцям радять готуватися до можливих найгірших сценаріїв у енергетичній системі
Коментарі