«Невдала презентація» iPhone XS на митниці

На майже 300 тис грн новеньких смартфонів iPhone XS вилучили працівники Львівської митниці. 
Про це повідомили вчора, 23 вересня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також, розповіли, що "громадянин України, мешканець Дніпропетровщини, як водій автомобіля «Toyota» повертався з Польщі в Україну через пункт пропуску «Краківець–Корчова». Для перетину кордону обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор», чим заявив про відсутність у нього будь-яких товарів, що підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або переміщення яких через митний кордон України заборонено чи обмежено.
Під час митного оформлення виникла підозра щодо наявності в автомобілі таких предметів та товарів, тож авто скеровали у бокс для поглибленого огляду. Там у салоні автомобіля виявили товар, який відповідно до ст. 378 МКУ та постанови КМУ № 436 від 21.05.2012 року обмежений до ввезення громадянами на митну територію України, а саме сім мобільних телефонів iPhone XS в асортименті, загальною вартістю майже 300 тис грн.
Так, громадянин порушив вимоги ст. 471 Митного кодексу України (порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).
За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вилучено. Справу скерують до суду.


varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю