Незабаром на Львівщині із пасажирів автобусів стягуватимуть кошти лише за відстань, яку вони проїхали

Як працюватиме система

ФОТО: ілюстративне

Причиною відтермінування впровадження е-квитка, яке планують завершити до 1 жовтня, є початок роботи у групі між усіма перевізниками, інвесторами та представниками ЛОВА. Про це під час брифінгу повідомив представник компанії ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи», що займається впровадженням безготівкової оплати, Олексій Шуліка.

«Наразі ми вже провели тестування на території Рава-Руської громади, де пасажири розраховувалися за фіксованим тарифом. Проте найближчим часом плануємо запровадити систему «check-in – сheсk-out». Тобто із пасажирів стягуватимуть кошти лише за відстань, яку вони проїхали. Оскільки вони валідуватимуть свої квитки на вході та виході із транспорту», – пояснив він.

Як додав Олексій Шуліка, у планах також інтегрування ЛеоКарт. Це впровадять для того, щоб львів’яни також могли розрахувати безготівково за проїзд. Загалом, у компанії виділяють чотири способи оплати: банківською картою, готівкою, одноразовим квитком, який можна придбати у мережі автостанцій, та у спеціальному додатку.

Нагадаємо, що на Львівщині вже запрацювали у тестовому режимі 22 валідатори у приміських автобусах Рава-Руського напрямку. 

Нагадаємо, що в автобусах Львівщини обладнали першу сотню валідаторів.

У Львівській ОВА акцентували на тому, що область стане першою, де в Україні впровадять е-квиток. Система мала би допомогти скласти облік пасажирів, визначити пасажиропотік у транспорті на Львівщині та надалі скорегувати кількість маршрутів за потреби.

varta1.com.ua: Новини

Ілона Мартинюк