Нічні рейди: у Львові перевірили ще 16 об’єктів, на порушника складено протокол за продаж алкоголю
У Львові і в приєднаних громадах працюють моніторингові групи за участю працівників поліції, які проводять нічні рейди для виявлення порушників
Моніторингові групи, за участі представників патрульної поліції та Муніципальної варти, проводять нічні рейди для перевірки дотримання обмеження продажу алкоголю в час комендантської години. Минулої ночі перевірили 16 об’єктів. На одного порушника склали протокол про адміністративне правопорушення. Про це повідомила Львівська міська рада.
"Перевірка відбулася минулої ночі, в період з 00:00 год і до 05:00 год. Перевірили 16 об'єктів (магазинів). О 01:55 год виявлено порушення - продаж алкоголю в магазині “Напої та тютюн” за адресою м. Львів-Рудно, вул. Огієнка, 2. Відтак на порушника склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, 28 березня цього року виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення «Про встановлення обмежень торгівлі алкогольними напоями в умовах воєнного стану». Рішення передбачає заборону продажу алкоголю під час комендантської години протягом воєнного стану. Відтак у Львові і в приєднаних громадах працюватимуть моніторингові групи за участю працівників поліції, які будуть проводити нічні рейди для виявлення порушників.
На порушників складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення, накладатимуть штраф і готуватимуть документи про скасування ліцензії.
varta1.com.ua: Новини
На вулиці у Львові знайшли підозрілий рюкзак: спецслужби на місці
Не чіпайте покинуті речі в громадських місцях — навіть якщо вони виглядають нешкідливо
Перед судом постане львів'янин, який за 8100 доларів взявся переправити за кордон військовозобов’язаного (ФОТО)
Йому загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
У Львові директорка дитсадка, яка допомогла виїхати за кордон дев’ятьом військовозобовʼязаним, отримала умовний термін
Участь у схемі, окрім неї, брали 34-річна держслужбовиця та 53-річний львів’янин
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
- Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
- Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський
Коментарі
Новий градус Зубрівська 7. Торгують цілодобово. А виявили 1 магазин в Рудному!?
Новий градус Зубрівська 7.