Нідерланди допоможуть Україні захистити зернові коридори у Чорному морі, — Рютте
Патрульні кораблі працюватимуть у гуманітарних коридорах
Нідерланди передадуть Україні патрульні кораблі, які працюватимуть у гуманітарних коридорах. Таким чином країна зможе створити безпечний простір для експорту збіжжя.
Про це під час робочого візиту в Одесі повідомив прем'єр-міністр Королівства Нідерланди Марк Рютте.
За словами Рютте, їхня країна підтримувала Україну з перших днів і буде підтримувати й надалі для забезпечення миру та спокою у світі.
«Я надзвичайно захоплююся стійкістю та мужністю українського народу, як цивільного населення, так і військових. Збройні сили України змусили Росію перекидати свій флот якнайдалі з Чорного моря. Таким чином вони захищають не тільки свою землю, а й увесь світ. І їм це вдається», — сказав Марк Рютте.
Також Рютте зазначив, що Нідерланди у цьому році виділили на допомогу українській енергосистемі понад 2 мільярди євро. А загальна сума, вкладена в енергетику, становила 3,7 мільярда євро.
Читайте також: Німеччина передала Україні новий пакет військової допомоги
«Ці кошти спрямовані саме на забезпечення теплом українців під час опалювального сезону. Вони допомогли країні закупити газ та матеріали для ремонту електромереж», — підсумував Марк Рютте.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Івано-Франківську водійка збила дитину на самокаті
- В Україні хочуть забрати бронь від мобілізації у багатодітних чоловіків
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
- У Фінляндії російській родині, яка підтримує Україну, загрожують депортацією
- У Bloomberg назвали три сценарії розвитку війни для України
Найчитаніше
- У Львівській області назвали озеро, де фахівці не рекомендують купатися
- На Львівщині через недбалість тренера дитина перебуває у тяжкому стані після утоплення
- На Львівщині знайшли мертвим зниклого чоловіка
- У Києві 24-річний водій спричинив ДТП у якій загинула його дружина та дитина
- Опублікувано відео моменту смертельної ДТП у Львові
Коментарі