Норвегія виділить близько 700 мільйонів доларів на системи ППО для України
Спільними зусиллями з Німеччиною: Норвегія фінансує системи Patriot для України
Норвегія виділить приблизно 7 мільярдів норвезьких крон (696,12 мільйона доларів США) на фінансування систем протиповітряної оборони для Україні. Про це йдеться у пресрелізі уряду Норвегії.
«Разом з Німеччиною ми забезпечуємо, щоб Україна отримала потужні системи протиповітряної оборони. Німеччина та Норвегія тісно співпрацюють, щоб підтримати Україну у захисті країни та цивільного населення від російських повітряних атак», - заявив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре.
Зазначається, що Норвегія і Німеччина фінансують дві системи Patriot, включно з ракетами до них. Крім того, Норвегія робить внесок у закупівлю радарів ППО від німецького виробника Hensoldt та систем протиповітряної оборони від Kongsberg.
«Протиповітряна оборона має вирішальне значення для захисту військових частин та інфраструктури. Зараз разом з Німеччиною ми ще більше активізуємо наші зусилля», – додав міністр оборони Туре Оншуус Сандвік.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
США просили Польщу розгорнути Patriot на Близькому Сході
Польські комплекси Patriot та ракети до них використовуються для захисту польського неба та східного флангу НАТО
РФ почала встановлювати макети ракет на шахеди
Росіяни прагнуть налякати українську авіацію та привернути увагу дронів-перехоплювачів
Росія дає два місяці на вихід з Донбасу, - Зеленський
Росіяни говорять про те, що вони за два місяці захоплять Донбас, й тому в України є цей час, щоб вийти з регіону
Найкоментованіше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Жінка з Хмельниччини проситься на обмін до росії
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині затримано головного державного інспектора митного поста
Найчитаніше
- В Україні весь особовий склад одного ТЦК відправили на бойові посади
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який майже два роки вважався безвісти зниклим
- У Тернополі під час мобілізації перелому ноги зазнав чоловік, який перебував у СЗЧ
- Військовослужбовці ТЦК у разі небезпеки можуть застосовувати вогнепальну зброю, - нардеп
- На Львівщині під час робіт загинув слюсар
Коментарі