Нова пані посол в Болгарії сексологиня Ілащук приступила до виконання обов’язків (ФОТО)

Коментарі до цієї інформації на сторінці посольства закриті...

Фото: МЗС Болгарії/ФБ

У вівторок, 28 березня, нова пані посол України у Болгарії Олеся Ілащук, через призначення якої розгорівся скандал, приступила до виконання своїх обовʼязків. Раніше жінка була відома як гештальт-терапевтка та сексологиня.

Як повідомляє «Оbozrevatel», Ілащук передала копії вірчих грамот заступнику міністра закордонних справ Болгарії Костадіну Коджабашеву.

«Посол висловила вдячність Болгарії за надану всебічну допомогу Україні в умовах неспровокованої російської збройної агресії та тимчасово переміщеним українським громадянам», сказано в повідомленні.

Зазначається, що в Болгарії Ілащук запевнили, що їхня країна підтримує державний суверенітет та територіальну цілісність України, а також наміри нашої держави щодо вступу до ЄС та НАТО. Болгарія також надаватиме українській стороні необхідну допомогу у протидії державі-агресору РФ та відбудові країни.

Під час цієї зустрічі сторони домовилися про активізацію діалогу між Україною та Болгарією та взаємовигідного секторального співробітництва.

Зазначимо, що коментарі до цього допису на сторінці посольства були закриті.

Скриншот/ФБ

Нагадаємо: президент Володимир Зеленський призначив на посаду посла України в Болгарії Олесю Ілащук. Відповідний указ було підписано 23 грудня.

Читайте також: у МЗС пояснили, чому сексологиню призначили послом у Болгарії.

Після цього розгорівся справжній скандал. ЗМІ писали про те, що гештальт-терапевтка не має ані дипломатичного досвіду, ані досвіду на державних посадах. Раніше вона позиціонувала себе як фахівець із сексології та дорогоцінних прикрас.

varta1.com.ua: Новини

Володимир Садовий