«Нова пошта» запустила послугу «Плати пізніше»: Розрахуватись за доставку можна з відтермінуванням
Компанія «Нова пошта» запустила новий сервіс «Плати пізніше», який, за її даними, не має аналогів на українському ринку. Про це інформує прес-служба компанії.
В рамках цієї послуги, клієнт може забрати посилку відразу, але заплатити за доставку і додаткові послуги може пізніше, протягом 10 календарних днів з дати отримання відправлення у зручний для себе час.
Сервіс працює з 16 квітня, але діє лише для адресних доставок за готівку. Скористатися послугою «Плати пізніше» може будь-який клієнт «Нова пошта» за умови, що:
- основна послуга доставки надається у відділенні «Нова пошта» і відправлення доставляється на адресу одержувача;
- доставка замовляється за адресою відправника і надсилається на адресу одержувача;
одержувач відправлення є платником послуг за готівковій формі розрахунку; - вартість послуг до сплати за одну експрес-накладної не перевищує 500 гривень.
Послуга допомагає уникнути випадків, коли у одержувача немає при собі достатньої суми готівки, щоб розплатитися з кур'єром. У той же час якщо протягом 10 днів абонент не погасить заборгованість і не внесе плату за надані послуги, можливість оформлення відправлення на нього буде заблоковано. Відновити його можна буде на наступний робочий день після оплати за надані послуги.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- росія готує весняний наступ, - Зеленський
Найчитаніше
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
- У Львові сталася різанина
- У Львівському районі трагічно загинули двоє людей
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- У Львові потрапив у ДТП автомобіль, до якого блогери привʼязували себе скотчем (ВІДЕО)
Коментарі