Нові поставки зброї дозволять Україні піти у наступ - Столтенберг

Для протидії росії потрібно терміново треба збільшити підтримку України

Фото: ілюстративне

Генеральний секретар Організації північноатлантичного договору (НАТО) Єнс Столтенберг заявляє, що на засіданні Контактної групи з питань оборони України (так званий «Рамштайн-8») оголосили про значний новий пакет «бойових можливостей» для України.

«Я вітаю значний новий пакет бойових можливостей, оголошений на »Рамштайні« для самооборони України. Росія готується до нових наступів, тому терміново треба збільшити підтримку, аби створити можливість для України виграти і повернути окуповану територію», - повідомив Столтенберг у мікроблозі Twitter.

Як пише Spiegel, Столтенберг заявив, що нові пакети військової допомоги Україні допоможуть їй захиститись від нових наступів Росії та перейти до контрнаступу. Він також очікує подальшого розвитку дискусії про можливу поставку німецьких танків Leopard 2.

«Той факт, що сотні нових бойових машин піхоти, бронетехніки та бойових танків тепер надаються Україні, це матиме величезне значення для країни... Ця підтримка не тільки дозволить українцям захиститися від нових наступів Росії, але й дозволить їм розпочати власні наступальні дії, щоб відвоювати територію», - сказав Столтенберг.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів