Новоприбулі військовослужбовці склали Присягу біля меморіалу Королівської бригади

Cьогодні, 1 листопада, новоприбулі військовослужбовці за контрактом у 24 окрему механізовану бригаду імені Короля Данила, дислоковану в місті Яворові, Львівської області, урочисто склали Присягу на вірність народові України. Про це повідомляє «Гал-інфо».

Урочистості, з нагоди складання військової Присяги на вірність народові України, відбуваються не на плацу, як це було досі, а біля монументу пам’яті полеглих на Сході воїнів 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила — з участю особового складу цього одного із найкращих в Сухопутних військах Збройних сил України з’єднань.

[caption id=«attachment_155666» align=«alignnone» width=«1200»] Фото: «Гал Інфо»[/caption]

Урочистості проводить Народний Герой України, комбриг, полковник Валерій Гудзь, який особисто привітав контрактників, серед яких — і жінки, зі вступом в лави ЗСУ.

Поповнення Королівської бригади благословив капелан о. Богдан. Із вітальним словом звернулися до присутніх голова Яворівської районної ради Володимир Сичак, заступник голови райдержадміністрації Назар Сойко, заступник міського голови Яворова Ігор Грабовський.

«Нинішня урочиста Присяга відбувається в непростий день, а в історичний. Адже, з його слів, саме на 1 листопада припадає дві поважні дати: ми вшановуємо проголошення в 1018 році Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР) та 75-ті роковини, як відійшов у вічність, але залишився в українських серцях навічно, Український Мойсей, Духовний Будівничий, Провідник Української Нації, Великий Митрополит, наш краянин Андрей Шептицький», — зазначив заступник мера Яворова Ігор Грабовський.

У коментарі виданню командир 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила, Народний Герой України, полковник Валерій Гудзь пояснив, що сьогодні в лави Королівської бригади влилися надійні українці, які є вихідцями з усіх куточків держави.

«Уже традиційно ми кожні військові урочистості проводимо саме біля меморіалу пам’яті наших бойових побратимів, які заплатили за вірність Присязі народові України найдорожчим — життям», — наголосив комбриг.