Новосад назвала Львівщину "флагманом у фінансовій автономії закладів освіти"

dsc0339-a78760e6
dsc0339-a78760e6

Сьогодні, 6 лютого, міністерка освіти і науки України Ганна Новосад у межах робочого візиту на Львівщину оглянула новий освітній простір ліцею імені Івана Пулюя у Львові.

Про це поінформувала пресслужба у Львівській міськраді.

«Міністерка оглянула простір розвитку, кабінет партнерства, шахову академію, скеледром, бібліотеку, кабінети хімії та захисту Вітчизни. Начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик поділилася досвідом Львова у впровадження шахових гуртків, програми патріотичного виховання, уроків здорової постави в рамках курсу фізичної культури, освітніх програм для вчителів та співпраці шкіл із бізнесом», — йдеться в повідомленні.

Натомість Ганна Новосад зазначила: «Львівщина є флагманом у фінансовій автономії закладів освіти, тому зараз ми переймаємо її досвід у запровадженні такої автономії у всіх регіонах України. Ця школа є чудовим прикладом. Тут нова директорка, яка за два роки зробила у навчальному закладі неймовірні зміни, які надихають. У Львові влада робить значно більше, ніж в інших регіонах України. Хотілося б, щоб всі мали такий позитивний досвід підтримки шкіл. Тут є один з тих позитивних прикладів, де не чекають кроку з центру, а працюють на випередження. Це і є запорукою успіху львівських учнів».

Додамо, у ліцеї ім. І. Пулюя навчається 683 учні. Загалом для цього ліцею за 2016−2019 роки придбано обладнання та проведено ремонті роботи на суму 6 млн 220 тис грн.