Новосад подає у відставку, бо не хоче працювати з новим урядом
Міністерка освіти і науки Ганна Новосад не хоче працювати в уряді Дениса Шмигаля та йде з посади.
Про це повідомляють джерела видання «Новое время» та «Українська правда.Життя».
Новосад не згодна працювати в складі Уряду, озвученому під час засідання фракції «Слуга народу» із президентом Володимиром Зеленським. Сама міністерка відмовилась коментувами цю інформацію журналістам.
За інформацією журналістів, міністерку не планували звільняти, тому кандидатур на посаду поки що немає. Ймовірно, це може бути і виконуючий обов'язки.
Нардеп «СН» Максим Бужанський повідомив у своєму «Telegram»-каналі, що відомство може очолити партнер юридичної бізнес-школи «CTRL.School» Юлія Гришина. Її кандидатуру нібито підтримує і глава держави, і колеги по фракції.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- Путін хоче захопити південь України, - The New York Times
- У Польщі стався інцидент з агресивною поведінкою двох жінок щодо українців
Коментарі