Новояворівськ, Новий Розділ та частина столиці досі потерпають без опалення

gaz001
gaz001

Станом на 08:30 год., 20 листопада, в Україні до систем опалення підключено 99,7 % соціальних об’єктів і 99,3 % житлових будинків, пишуть «Українські новини». Про це йдеться в повідомленні Міністерства розвитку громад і територій.


Так у Новому Роздолі й Новояворівську, у Львівській області, досі не розпочався опалювальний сезон. Як йдеться в повідомленні «Нафтогазу», тепло в будинках жителів Новояворівська може з’явитися вже до кінця тижня. У Новому Роздолі ситуація більш складна через пошкодження теплотраси. Теплопостачання в райони, де це технічно можливо, буде подано вже в найближчі дні.

У Києві до опалення підключено 99,7 % житлового фонду, підключення соціальних об’єктів повністю завершено.

Згідно даними повідомлення Донецька, Харківська Житомирська, Київська, Чернігівська, Хмельницька, Закарпатська, Івано-Франківська, Вінницька, Черкаська, Рівненська, Тернопільська, Миколаївська та Сумська області вже повністю завершили підключення до опалення соціальних об’єктів та житлового фонду.

Завершили підключення повністю до опалення житлових будинків Луганська, Чернігівська, Полтавська та Запорізька області.

Повністю підключені до опалення соціальні об’єкти в Херсонській та Волинській областях, 99,9 % соціальних об’єктів у Дніпропетровській області.